فراخوان جذب کارگزار در جهت برگزاری رویداد های ارائه به سرمایه گذار

به گزارش اخبار نجوم، صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور ارتقای توانمندی کسب وکار های نوپا و شرکت های دانش بنیان در تامین و جذب سرمایه های مورد احتیاج خود اقدام به شناسایی و بکارگیری کارگزار ذیصلاح کند.

فراخوان جذب کارگزار در جهت برگزاری رویداد های ارائه به سرمایه گذار

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور ارتقای توانمندی کسب وکار های نوپا و شرکت های دانش بنیان در تامین و جذب سرمایه های مورد احتیاج خود به وسیله برگزاری رویداد های دمودی (DemoDay) برای ارایه به سرمایه گذار، اقدام به شناسایی و بکارگیری کارگزار ذیصلاح نماید.

صندوق نوآوری و شکوفایی در نظر دارد به منظور ارتقاء توانمندی کسب وکار های نوپا و شرکت های دانش بنیان در تامین و جذب سرمایه های مورد احتیاج خود به وسیله برگزاری رویداد های دمودی (DemoDay) برای ارایه به سرمایه گذار (به توضیح پیوست)، اقدام به شناسایی و بکارگیری کارگزار ذیصلاح (در سراسر کشور) نماید.

از متقاضیانی که دارای موضوع اساسنامه مرتبط و سابقه فعالیت در این حوزه هستند، دعوت می گردد جهت ثبت درخواست کارگزاری به سامانه غزال، قسمت میزکار، کارگزاران تازه، ثبت درخواست کارگزاری (نوع کارگزاری اصلی توانمندسازی درج گردد) مراجعه و در صورت نداشتن نام کاربری و رمز عبور از قسمت همکاری با صندوق (کارگزاری)، ایجاد حساب کاربری را کلیک و ثبت فرمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1401 بروزرسانی: 17 تیر 1401 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 1413

به "فراخوان جذب کارگزار در جهت برگزاری رویداد های ارائه به سرمایه گذار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جذب کارگزار در جهت برگزاری رویداد های ارائه به سرمایه گذار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید