روسیه: جبهه النصره در تدارک حملات شیمیایی ساختگی در سوریه است

به گزارش اخبار نجوم، وزارت دفاع روسیه هشدار داد، گروه تروریستی جبهه النصره برای متهم کردن ارتش سوریه به انجام حملات شیمیایی ساختگی علیه غیرنظامیان در حومه ادلب تدارک می بیند.

روسیه: جبهه النصره در تدارک حملات شیمیایی ساختگی در سوریه است

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به نقل از خبرگزاری تاس، معاون رئیس مرکز هماهنگی روسیه در پایگاه حمیمیم گفت، نظامیان جبهه النصره در ادلب برای حمله شیمیایی ساختگی علیه ساکنان غیرنظامی در منطقه کاهش تنش ادلب برنامه ریزی می نمایند تا مردم را علیه نیروهای دولت دمشق بشورانند و ارتش سوریه را به انجام این حمله متهم نمایند.

وی گفت، مرکز هماهنگی روسیه اطلاعاتی را به دست آورده که نشان می دهد، این گروه تروریستی با استفاده از مواد سمی در بخش جنوبی منطقه کاهش تنش ادلب میخواهد دست به اقدامات تحریک آمیز بزند.

این مرکز روسی 11 سپتامبر هم با صدور بیانیه ای اعلام نمود، براساس این اطلاعات، تروریست ها قصد دارند این صحنه سازی را در منطقه جبل زاویه، با حضور خبرنگاران خارجی فیلمبرداری و آنها را در اینترنت و رسانه ها منتشر نموده و نیروهای ارتش سوریه را به استفاده از تسلیحات شیمیایی علیه غیرنظامیان متهم نمایند.

وزارت دفاع روسیه بارها در این خصوص تاکید نموده است که سازمان های تروریستی آزمایشگاه هایی برای تهیه و آماده سازی مواد سمی در استان ادلب دارند که متخصصان و کارشناسان آموزش دیده در اروپا آن را اداره می نمایند. این تروریست ها به دنبال انجام حملات شیمیایی علیه غیرنظامیان سوری هستند و سعی دارند دولت سوریه را به انجام این اقدامات متهم نمایند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 553

به "روسیه: جبهه النصره در تدارک حملات شیمیایی ساختگی در سوریه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه: جبهه النصره در تدارک حملات شیمیایی ساختگی در سوریه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید