دستگیری عامل گانگستربازی در میدان تره بار تهران

به گزارش اخبار نجوم، رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از شناسایی و دستگیری فردی که در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران تیراندازی نموده بود اطلاع داد.

دستگیری عامل گانگستربازی در میدان تره بار تهران

به گزارش ایسنا سرهنگ یزدان سلیمان آبادی در این باره اظهار کرد: اواسط آذرماه سال جاری خبری درباره وقوع یک فقره تیراندازی و شلیک تعداد 3 تیر جنگی در یکی از سالن های میدان مرکزی میوه و تره بار تهران که موجب تخریب شیشه های یکی از غرفه های داخلی این بازار شده بود، به مأموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران عظیم گزارش شد.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیسی معین شد که علت اصلی این درگیری اختلاف حساب شخصی متهم با یکی از غرفه دارهای بازار میوه و تره بار بوده و متهم با تهیه یک قبضه سلاح جنگی ظاهرا قصد کشتن این فرد را داشته است. البته علیرغم تیراندازی و شلیک مستقیم به وی، گلوله ها کمانه نموده و فقط سبب تخریب شیشه های غرفه شده بود.

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی با شناسایی هویت و مخفیگاه متهم حوالی میدان تره بار، تیمی از ماموران روز دوم دی ماه، با هماهنگی قضایی به مخفیگاه متهم اعزام شده و پس از دستگیری او را به پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی انتقال دادند.

به گفته وی، در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کلت کمری با یک تیغه خشاب کشف شده و متهم به همراه اقلام کشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 728

به "دستگیری عامل گانگستربازی در میدان تره بار تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری عامل گانگستربازی در میدان تره بار تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید