اعضای کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) تعیین شدند

به گزارش اخبار نجوم، انتخابات الکترونیکی مدیر مسئولان نشریات دانشجویی عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) برگزار گردید و اعضای اصلی و علی البدل آن معین شدند.

اعضای کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) تعیین شدند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، انتخابات مدیر مسئولان نشریات دانشجویی جهت عضویت در کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) در 23 تیرماه به علت شیوع کرونا به صورت الکترونیکی برگزار گشت.

دانشگاه الزهرا (س) به عنوان اولین دانشگاه در وزارت علوم است که انتخابات مدیر مسئولان نشریات دانشجویی را جهت عضویت در کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی به صورت غیر حضوری و الکترونیکی و با موفقیت برگزار کرد.

باتوجه به نتایج انتخابات، خانم ها ام البنین وکیل زاده مدیر مسئول نشریه حوا و زهرا جوان مدیر مسئول نشریه روزنه به عنوان اعضای اصلی و خانم سارا حسین جانی مدیر مسئول نشریه it plus به عنوان عضو علل البدل، به عنوان نمایندگان مدیر مسئولان نشریات دانشجویی دانشگاه در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه الزهرا (س) فعالیت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: nojumnews.ir شناسه مطلب: 489

به "اعضای کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید